Wisiorek unikat okrągły z bursztynem granatem srebro 925 oksydowane czarny dąb 8461
dodaj do przechowalni
Opis
Unikatowy okrągły wisior wykonany z wyselekcjonowanego bursztynu bałtyckiego, granatu, srebra próby 925 oksydowanego oraz czarnego dębu 1400 lat. Całość zawieszona jest na srebrnym łańcuszku.
Kolor bursztynu w rzeczywistości może się minimalnie różnić w zależności od barwy padającego na niego światła i indywidualnych ustawień monitora.
Oferowana biżuteria została wykonana ręcznie w mojej pracowni w Gdyni - Galeria Bursztyn Tadeusz Dobkowski. Produkt całkowicie polski. Dodatkowo biżuteria jest sygnowana firmowym logo.
Biżuteria wykonana z bursztynu i czarnego dębu wymaga szczególnej pielęgnacji. Aby zachować jej piękno i trwałość, należy unikać kontaktu z wodą, perfumami oraz kosmetykami, które mogą uszkodzić naturalne materiały. Zaleca się zdejmowanie biżuterii przed kąpielą, myciem rąk czy użyciem produktów pielęgnacyjnych.
Materiały:
Bursztyn Bałtycki ( około 40 mln lat )
Srebro próby 925, oksydowane
Kamień: Granat
Drewno: Czarny Dąb
Wymiary wisiorka:
Długość wisiorka: 53mm
Szerokość: 32mm
Grubość: 8mm
Długość łańcuszka : ok.45cm +9cm dodatkowa przedłużka
Waga całości: około 20g
Do zakupu dołączamy:
Certyfikat autentyczności
Ozdobne opakowanie firmowe