O mnie

Bursztyn to dla mnie coś więcej niż praca. To zachwycające kolory, niemal nieskończone możliwości twórcze oraz kontynuacja ponad 50-letnich rodzinnych tradycji. Moja przygoda z bursztynem bałtyckim, choć zaczęła się wiele lat temu, trwa niezmiennie i przyjmuje coraz to nowe formy. Dzięki tej miłości w mojej pracowni powstaje jedyna w swoim rodzaju artystyczna biżuteria autorska, często na podstawie indywidualnych projektów. Z jantaru tworzę też rzeźby i płaskorzeźby, upominki dla ważnych osobistości oraz wiele innych dzieł.

Pracownia artystyczna Galeria Bursztyn Tadeusz Dobkowski

Podstawą mojej działalności jest tworzenie autorskiej biżuterii. Chętnie wykonuję wisiorki, pierścionki oraz kolczyki, a także broszki i bransoletki. Realizuję również inne projekty. Wykonuję m.in.:

  • spinki do mankietów i krawatów,
  • bransolety
  • oraz sygnety.

W mojej pracowni wykorzystuję bursztyn, złoto, srebro i drewno - czarny dąb 1400 lat również do tworzenia krzyżyków i klipsów. Staram się w oryginalny sposób łączyć kolory, wzory i kształty. Cały czas kieruję się jednak tym, aby moja autorska biżuteria artystyczna jak najlepiej oddawała piękno jantaru.

Moja pracownia artystyczna to także miejsce, w którym powstają także inne, oryginalne projekty. Wykonuję także przedmioty użytku codziennego. Fascynuje mnie bowiem łączenie tradycji z nowoczesnością i chcę wprowadzać piękno w każdą przestrzeń życia. Proponuję więc pendrive’y, breloki, wizytowniki, pałeczki chińskie i nożyki do papieru.

Biżuteria artystyczna

Jubilerstwo jest sztuką, która łączy rzemiosło, wyobraźnię i chęć spełnienia marzeń Klientów. Doskonale to rozumiem, dlatego nieustannie się rozwijam i wykonuję indywidualne projekty kolczyków, bransoletek czy naszyjników. Autorska Biżuteria, którą projektuję indywidualnie i wykonuję w pracowni w Gdyni, jest artystyczna i nowoczesna.

Zawsze ma w sobie jednak wyjątkowy czar, gdyż jest tworzona dla Państwa i Państwa bliskich. Ta świadomość oraz fakt, że autorska biżuteria artystyczna z mojej pracowni towarzyszy Klientom w codzienności, jest wspaniałą motywacją do tworzenia kolejnych dzieł.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl